Haber Detayı
25 Mayıs 2022 - Çarşamba 09:30
 
İSLAH DEĞİL, KATLİAM VE YIKIM
Dere islahı yapan firmanın acil denetim altına alınması gerektiğinin kanıtı bir bir ortaya çıkıyor. Bir çok sosyal medya hesaplarından ağaç katliamı ile ilgili paylaşımlar yapıldı. Ne duyan, ne ilgilenen var.
YAŞAM Haberi
İSLAH DEĞİL, KATLİAM VE YIKIM

41 YILDIR KÜLTÜRLÜ OLAN KAZANDI!

Düzce'de bulunan derelerin islahı ile ilgili çalışmalar başladı. Ancak islah eden firma ile ilgili Allah islah etsin dedirten duyumlar ve resimler geliyor. Konuralp bölgesinde dere islahı ile ilgili çalışma yapan firma adeta ağaç katliamı yapıyor. Dere islahı yapılırken ağaç kesme kuralı, kanunu nasıldır. Çok acil kamuoyu bilgi bekliyor. 

Ağaç katliamının yanında kesim yapılırken vatandaşın malına, binasına da zarar vermekten geri kalmayan ilgili firma bir çok vatandaşın malına zarar verdi.

Biri bu firmaya dur desin. Hem katliamı durdursun, hem vatandaşın malına zarar vermeyi durdursun. 

Sosyal medyada çığ gibi paylaşılan ağaç katliamının ve vatandaşa yapılan zulmun sonu ne olacak. Gazetemize bir çok şikayet geldi, bir çok kamu kurumuna da şikayet gidiyordur. Ama hala bu firmayı denetleyen biri çıkmadı. Kamuoyu bu firmanın denetimini yaptığı icraatlar hukuksuz ise durdurulmasını istiyor. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İSLAH, DEĞİL,, KATLİAM, VE, YIKIM,
Yorumlar
Haber Yazılımı