Haber Detayı
16 Haziran 2022 - Perşembe 16:33
 
ANNİS ÖLÜM GECESİ BASINLA BULUŞTU
Düzce'de çekimleri başlayan "ANNİS ÖLÜM GECESİ" filmi basınla buluştu.
GÜNDEM Haberi
ANNİS ÖLÜM GECESİ BASINLA BULUŞTU

41 YILDIR KÜLTÜRLÜ OLAN KAZANDI!

Düzce'de  çekimleri başlayan  "ANNİS ÖLÜM GECESİ" filmi basınla buluştu.

“ANNİS ÖLÜM GECESİ” basın toplantısı Muhammet Albayrak’ın  cafe&restaurantı olan HUM HUM BES’de gerçekleşti.

Basın toplantısına 65.  Dönem Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce Belediyesi Başkan Yardımcısı Hasan Günden, Düzce Belediyesi Başkan Yardımcısı Oya Kocaman , Düzce Atletik Gençlik Spor Kulüp Başkanı Hatun Albayrak Şengüloğlu ve basın kurum ve kuruluşlarının temsilcileri katılım sağladı.

Dev oyuncu kadrosunda Meral Kaplan, Tayfun Sav, Selçuk Kılıç, Korkmaz Polat, İlhan Karamanoğulları, Emirhan Öztürk, Ceren Topkara, Hülya Diken, Özge Hamza, Yıldız Uslu ve Yeşilçam’ın unutulmaz karakter oyuncusu Mehmet Uğur gibi pek çok isim yer alıyor.

Basın toplantısında oyuncularla ve teknik ekiple bir araya gelen Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü yapmış olduğu konuşmada “Çok kıymetli misafirler hepinize çok teşekkür ediyorum. Gerçekten Düzce’de baştan sona bir filmin çekilecek olması bizim için çok kıymetli çok değerli. Sizleri burada misafir etmekten son derece memnunuz. Bizler siyesiler Düzce için her şeyin en iyisini yapmak istiyoruz. Düzce Türkiye’nin en genç şehri plakamızda 81 . Değerli arkadaşlar bir çok hedef koyduk ama koyduğumuz hedeflerden bir tanesi de “Kültür Ve Sanat Şehri Düzce” olmasını istiyoruz. Bu tür filmler ile bu tür faaliyetler ile her zaman yanınızdayım ”dedi.

Başkan Özlü konuşmasının devamında “Değerli misafirler Düzce Konuralp Mahallesi'nde yer alan Prusias ad Hypium Antik Kenti'nin eskiden burayı kırk basamaklar olarak bilirlerdi. Ben göreve başladığımda burada inekler otluyordu. Şuanda burada biz Düzce Belediyesi olarak büyük destek veriyoruz. 80 kişi civarı çalışan 12 arkeolog olarak buradayız ve tüm masraflarını Düzce Belediyesinin karşıladığı bir kazı çalışması gerçekleştiriyoruz. Sunuda ifade etmek istiyorum İstanbul ve Ankara’ya, Bursa’ya konum itibarı ile en yakın Antik Kent olduğunu sizler ile paylaşmak isterim. En kısa sürede usulüne uygun şekilde gerçekleştirdiğimiz kızı çalışmaları sonrası hizmete sunmak istiyoruz. Hepinize tekrar  teşekkürlerimi sunuyorum" diyerek sözlerini tamamladı.

Basın toplantısında konuşan Filmin Yapımcısı MSA FİLM Yönetim Kurulu Başkanı Murat Albayrakoğlu “Burada bir hayali gerçekleştiriyoruz. Hayallerimizi gerçekleştirdiğimiz bu yolda hikâyemizi anlatacağımız resmimizi gerçekleştirme konusunda bizlere her konuda sonsuz destek sağlayan Bakanımız Dr. Faruk Özlü’ye burada sonsuz teşekkürlerimiz iletiyorum.  Yine bizlere destek veren Başkan Yardımcımız Hasan Günden , Başkan Yardımcımız Oya Kocaman’a da bura şükranlarımı sunuyor teşekkürlerimi iletiyorum. Burada büyük bir ekibiz oyuncularımıza, set arkadaşlarımıza ve değerli basın mensuplarına bizleri yalnız bırakmadıkları için bir kez daha teşekkürler” diyerek sözlerini tamamladı.

Basın toplantısı oyuncular ve misafirlerin fotoğraf çekimi ile son buldu.