Haber Detayı
29 Mart 2022 - Salı 15:20
 
AKSA DOĞALGAZ ZULM MÜ EDİYOR.
AKSAGAZ VATANDAŞA ZULUM EDİYOR. Kazancı Holding’e bağlı AKSA DOĞALGAZ adeta vatandaşa zulüm ediyor.
YAŞAM Haberi
AKSA DOĞALGAZ ZULM MÜ EDİYOR.

41 YILDIR KÜLTÜRLÜ OLAN KAZANDI!
Hakkımızda kısmında 
AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.Doğa dostu, güvenli ve temiz yakıt doğal gazın ekonomik bir alternatif olarak, kentleşmeyle artan hava kirliliğine karşı, dünyada ve Türkiye’de giderek daha yoğun kullanılmaya başlanmasıyla birlikte, doğal gaz dağıtım sektöründe güçlü bir şekilde var olmak ve hizmet sunabilmek için 2002 yılında bir çatı şirketi olarak faaliyete başladık. Bulunduğumuz hemen her bölgede hızla yatırımlarımızı gerçekleştiriyor; tüketiciye doğal gaz konforunu kaliteli bir hizmet anlayışıyla ulaştırmayı bir ilke olarak benimsiyoruz.
 
Kaliteli hizmet anlayışı ve daha da ötesi insan odaklı çalışmalarından bahseden AKSA DOĞALGAZ, zaten zor şartlarda yaşayan Düzce’li ve hizmet götürdüğü diğer illerde müşterilerine kabus yaşatıyor. 
AKSA Doğalgaz, vatandaş gelen faturaların yüksekliğinden şikayet ederken 15 ile 30 gün geç ödemelerde sözleşme iptal ediyor, saati söküyor ve hemen hukuğa başvuruyor. Normal zamanda borcunu ödemede zorluk yaşayan vatandaşa avukat ile tehdit ediyor merkezi sistemle hızlıca icra tehdidi ile karşı karşıya bırakıyor. 
 
ZULMÜ DURDURUN.
 
Aksa Müşterisi olduğunu söyleyen N.B Şöyle anlatıyor. Taşınmadan dolayı sözleşmeyi iptal ettim. Son faturam 350 TL geldi. Son ödeme gününden 17 gün geçmiş hiçbir bildirim gelmemiş, hiçbir arama gerçekleşmemiş 17 gün sonunda avukata vermişler. AKSA DOĞALGAZ Avuaktı 850 TL istedi ve icra işlemlerine başlayacağı tehdidi ile 350 TL’yi zorla ödemeye çalışırken 17 gün sonra hukuk ile karşı karşıya gelerek adeta soygun yaptı. 850 TL’yi ödeyerek tehditten kurtulduğunu ifade etti.
 
Başka bir kullanıcı, borcu geciktirdiğimizde hızlıca sözleşmeleri fesh ettiklerini hemen hukuğa verdiklerini ve doğalgaz saatini söktüklerini ifade ettiler. 1000 TL olan borcu 2 katına yaklaşan rakamla Aksa Doğalgaz avukatı ile boğuştuklarını ifade etti.
 
Başka bir AKSA DOĞALGAZ Müşterisi, Aksa Doğalgaz yöneticilerinin avukatlarla muhtemelen ortak çalıştıklarını 10 15 gün gecikmede avukatın devreye girdiğini ve iki katı olarak tahsilat ile karşı karşıya kaldıklarını ifade ettiler. 
AKSA DOĞALGAZ’A DURDURUN BU ZÜLMÜ DİYE SESLENENLER ÇOĞALIYOR.
Kaynak: Editör:
Etiketler: AKSA, DOĞALGAZ, ZULM, MÜ, EDİYOR., ,
Yorumlar
Haber Yazılımı